Zawody Dla Dzieci - LITTLE HEROES

Mali bohaterowie w Murowanej Goślinie

Stowarzyszenie SPORT LIFE powołało do życia inicjatywę Little Heros, która ma wspierać młodych ludzi już na etapie szkoły podstawowej w rozwoju i kształtowaniu osobowości, dyscypliny oraz zaradności życiowej poprzez sport.

Dzieci będą mogły wziąć udział w profesjonalnym i darmowym biegu z przeszkodami – ma być to początek ich przygody ze sportem, rywalizacją, walką z własnymi ograniczeniami a czasem nawet lękami. Każdy będzie mógł się przekonać, że może stać się bohaterem dla swojej szkoły, miejscowości, klasy, wychowawców ale przede wszystkim dla samego siebie. Cała rywalizacja będzie bezpieczna – rodzice będą mogli towarzyszyć obok, na przeszkodach będzie wsparcie od organizatora.  Dla najmłodszych grup trudne przeszkody zostaną wyłączone. 

Zabawa poprzez sport, rywalizację oraz wsparcie kolegów ze szkoły ma zbudować w każdym dziecku pewność siebie, miłość do sportu oraz umiejętność działania w grupie. 

Dla uczestników oraz wszystkich kibiców czeka wiele emocji i atrakcji: muzyka, sport, zabawa, miasteczko zawodów z infrastrukturą  i wiele innych. To wszystko czyni wydarzenie unikalnym w skali kraju. Jest to impreza towarzysząca dla Murowanej10 – zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy. 


                                                                                                                               

Shopping Basket